Nasi Klienci

Dane kontaktowe

Eventart
ul. Mostowa 6, 31-061 Kraków
tel.: (12) 426 35 30
tel./fax: (12) 433 38 78
biuro@eventart.pl

EVENTART DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji, wyjazdów integracyjnych, imprez promocyjnych, spotkań dla partnerów handlowych i pracowników naszych Klientów, pikników, koncertów, widowisk plenerowych oraz dużych imprezy o charakterze masowym.

W pracy wykorzystujemy całe nasze doświadczenie, pomysłowość, pasję i zaangażowanie, aby tworzone przez nas wydarzenia były niezapomniane i budowały pozytywny wizerunek naszych Klientów zarówno wśród pracowników jak i wśród partnerów biznesowych.

Opracowując nowy projekt analizujemy potrzeby i sugestie Klienta dotyczące charakteru imprezy oraz specyfiki firmy i grupy docelowej, aby dostosować naszą ofertę do indywidualnych oczekiwań odbiorców.

Wiemy, że kluczem do sukcesu każdej imprezy jest świetny scenariusz plus doskonała organizacja. Dlatego też dokładamy szczególnych starań, aby organizowane przez nas wydarzenia były nie tylko oryginalne i niepowtarzalne, ale też perfekcyjnie zrealizowane i w najwyższym stopniu profesjonalne.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo przykłady projektów, które już zrealizowaliśmy, informacje o usługach i ofercie naszej firmy a także referencje dokumentujące nasze doświadczenie. Serdecznie zapraszamy!

Zespół Eventart